Płatność i dostawa


Dostępne płatności


Za zakupy zapłacisz:

 • przelewem tradycyjnym na wskazane w Regulaminie konto bankowe:

  Alicja Szyntor Konturek
  Credit Agricole: 57 1940 1076 3224 0324 0000 0000
  IBAN: PL57 1940 1076 3224 0324 0000 0000
  BIC/SWIFT: AGRIPLPR

  W tytule przelewu wpisz poprawny numer zamówienia.
 • za pośrednictwem płatności elektronicznych Przelewy24 (płatności on-line, płatności kartą i płatności BLIK), obsługiwanych przez PayPro SA
 • za pośrednictwem płatności elektronicznych w systemie PayPal

Na wpłatę czekamy 14 dni. Po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane. W przypadku produktów limitowanych, w okresie przedsprzedaży lub w okresie promocji czas ten skraca się do 3 dni, po których nieopłacone zamówienie zostaje anulowane.

PayPal Logo

Dostawa produktów fizycznych


Dostawa produktów fizycznych realizowana jest wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem:

 • Kuriera InPost,
 • Paczkomatów Inpost.

W tabeli poniżej przedstawiono koszt i czas dostawy zamówień produktów fizycznych na terenie Polski. W szczególnych przypadkach (paczki o niestandardowym rozmiarze lub wadze) zastrzegamy prawo do indywidualnej wyceny kosztów wysyłki.

Czas dostawy liczony jest od momentu wysłania przesyłki.


Kurier InPostPLNCzas dostawy
Kurier InPost (<5 kg)14,50 PLNod 2 do 3 dni roboczych
Kurier Inpost (5-10 kg)17,00 PLNod 2 do 3 dni roboczych

Paczkomaty InPost 24/7PLNCzas dostawy
Gabaryt A (<0,2 kg)13,00 PLNod 2 do 3 dni roboczych
Gabaryt B (0,2-2 kg)14,50 PLN od 2 do 3 dni roboczych
Gabaryt C (2-4 kg)17 PLN od 2 do 3 dni roboczych

Czas realizacji zamówienia, tj. przygotowania produktów fizycznych do wysyłki, nie powinien przekroczyć 3 dni roboczych, chyba, że co innego wynika z opisu produktu w Sklepie.

Uwaga! W przypadku sprzedaży produktów znajdujących się w promocji czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu do 7 dni roboczych.

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym czas dostawy produktów fizycznych wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Wiedz, że nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.


Bezpłatna dostawa


Bezpłatna dostawa odbywa się za pośrednictwem wysyłki kurierskiej firmą InPost przy zakupach produktów fizycznych o wartości powyżej 300 zł.


Dostawa produktów cyfrowych


Dostawa produktów cyfrowych odbywa się ona wyłącznie na drodze elektronicznej i następuje po zaksięgowaniu pełnej wpłaty przez Sprzedawcę. Czas dostarczenia zakupionych produktów cyfrowych jest uzależniony od wyboru formy płatności przez kupującego:

 • W przypadku płatności przelewem tradycyjnym wzór na drutach / e-book jest wysyłany na wskazany przez kupującego w formularzu zamówienia adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. W praktyce ten czas wynosi zwykle 1 dzień roboczy.
 • W przypadku płatności elektronicznych (Przelewy24, PayPal) wzór na drutach / e-book jest wysyłany na wskazany przez kupującego w formularzu zamówienia adres e-mail automatycznie po dokonaniu wpłaty.

Z powyższych terminów wyłączone są produkty dostępne w ramach przedsprzedaży lub promocji – o terminie ich dostarczenia informujemy bezpośrednio na stronie produktu.

Pamiętaj, że wiadomości od nas mogą wpaść do Twojej zakładki z ofertami lub do spamu – warto tam zajrzeć. Jeśli jednak mimo upływu 3 dni roboczych nie dostałaś żadnej wiadomości, napisz do nas!