Płatność i dostawa


Dostępne płatności


Za zakupy zapłacisz:

 • przelewem tradycyjnym na wskazane w Regulaminie konto bankowe:

  Alicja Szyntor Konturek
  Credit Agricole: 57 1940 1076 3224 0324 0000 0000
  IBAN: PL57 1940 1076 3224 0324 0000 0000
  BIC/SWIFT: AGRIPLPR

  W tytule przelewu wpisz poprawny numer zamówienia.
 • za pośrednictwem płatności elektronicznych Przelewy24 (płatności on-line, płatności kartą i płatności BLIK), obsługiwanych przez PayPro SA
 • za pośrednictwem płatności elektronicznych w systemie PayPal – płatność aktualnie jest niedostępna

Na wpłatę czekamy 7 dni. Po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane. W przypadku produktów limitowanych, w okresie przedsprzedaży lub w okresie promocji czas ten skraca się do 3 dni, po których nieopłacone zamówienie zostaje anulowane.

W przypadku gdy płatność online nie powiodła się, możesz wykonać przelew tradycyjny na konto bankowe:

Alicja Szyntor Konturek
Credit Agricole: 57 1940 1076 3224 0324 0000 0000

W tytule przelewu koniecznie podaj poprawny numer zamówienia. Poinformuj nas o tym na mailu, dzięki temu będziemy wiedzieli, gdzie szukać wpłaty i nie anulujemy zamówienia.

PayPal Logo

Dostawa produktów fizycznych


Dostawa produktów fizycznych realizowana jest wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem:

 • Kuriera InPost,
 • Paczkomatów Inpost.

W tabeli poniżej przedstawiono koszt i czas wysyłki zamówień produktów fizycznych na terenie Polski. W szczególnych przypadkach (paczki o niestandardowym rozmiarze lub wadze) zastrzegamy prawo do indywidualnej wyceny kosztów wysyłki.

Ważne! Składając zamówienie należy podać poprawne dane adresowe, w tym numer telefonu zarejestrowany w Polsce. Firma InPost nie daje możliwości nadania przesyłki, której odbiorca podał numer telefonu zarejestrowany za granicą.


Kurier InPostPLNCzas wysyłki
Kurier InPost (<3 kg)19,50 PLNdo 3 dni roboczych
Kurier Inpost (3-10 kg)23,00 PLNdo 3 dni roboczych

Paczkomaty InPost 24/7PLNCzas wysyłki
Gabaryt A (<0,2 kg)17,00 PLNdo 3 dni roboczych
Gabaryt B (0,2-2 kg)19,50 PLN do 3 dni roboczych
Gabaryt C (2-4 kg)23 PLN do 3 dni roboczych

Czas realizacji zamówienia, tj. przygotowania produktów fizycznych do wysyłki, nie powinien przekroczyć 3 dni roboczych, chyba, że co innego wynika z opisu produktu w Sklepie.

W przypadku sprzedaży produktów znajdujących się w promocji czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu do 7 dni roboczych.

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym czas dostawy produktów fizycznych wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Wiedz, że nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

W przypadku nieodebrania przesyłki przez Kupującego lub podania przez niego błędnego adresu dostawy i otrzymania przesyłki z powrotem przez Sprzedawcę, zwracane są wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności pomniejszone o koszt wysyłek i koszt opłaty związanej z wykonaniem płatności elektronicznej, jeśli Sprzedawca poniesie taki koszt.


Dostawa produktów cyfrowych


Dostawa produktów cyfrowych odbywa się ona wyłącznie na drodze elektronicznej i następuje po zaksięgowaniu pełnej wpłaty przez Sprzedawcę. Czas dostarczenia zakupionych produktów cyfrowych jest uzależniony od wyboru formy płatności przez kupującego:

 • W przypadku płatności przelewem tradycyjnym wzór na drutach / e-book jest wysyłany na wskazany przez kupującego w formularzu zamówienia adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. W praktyce ten czas wynosi zwykle 1 dzień roboczy.
 • W przypadku płatności elektronicznych (Przelewy24, karta płatnicza) wzór na drutach / e-book jest wysyłany na wskazany przez kupującego w formularzu zamówienia adres e-mail automatycznie po dokonaniu wpłaty.

Z powyższych terminów wyłączone są produkty dostępne w ramach przedsprzedaży lub promocji – o terminie ich dostarczenia informujemy bezpośrednio na stronie produktu.

Pamiętaj, że wiadomości od nas mogą wpaść do Twojej zakładki z ofertami lub do spamu – warto tam zajrzeć. Jeśli jednak mimo upływu 3 dni roboczych nie dostałaś żadnej wiadomości, napisz do nas!

Produkt cyfrowy (wzór / e-book) możesz pobrać wielokrotnie. Masz 30 dni na jego pobranie, licząc od dnia zrealizowania zamówienia. Zapisz więc wzór / e-book w bezpiecznym miejscu, ponieważ po tym okresie link do pobrania produktu cyfrowego wygaśnie.

Jeśli nie możesz odnaleźć swojego pliku ze wzorem lub e-bookiem, a minął okres na jego pobranie, napisz do nas maila. Koniecznie przedstaw w nim dowód Twojego zakupu. Może to być faktura lub odpisanie na maila ze zrealizowanym zamówieniem / fakturą. Bez tego ponowne wysłanie wzoru nie będzie możliwe.