Co się stało z włóczką DROPS BabyAlpaca Silk?

Opublikowane przez Ala Szyntor w dniu

DROPS BabyAlpaca Silk

Ze sklepu powoli znika włóczka DROPS BabyAlpaca Silk. To ostatnia szansa, by dostać tę delikatną mieszankę alpaki i jedwabiu. Co się stało z tą włóczką? Czy istnieje szansa, że kiedykolwiek powróci do sklepu? O tym mowa w dzisiejszym artykule.

DROPS BabyAlpaca Silk to luskusowa kombinacja 2 włókien: alpaki i jedwabiu. To z niej wydziergasz m. in. Milano Cardigan. Alpaka zapewnia tej włóczce miękkość, a jedwab trwałość i połysk. Włóczki zawierające włókna alpaki nie mechacą się tak łatwo jak inne. Ponadto wełna z alpak jest cieplejsza i, co ważniejsze, nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Milano Cardigan

Dla mnie to jedna z najpiękniejszych i najdelikatniejszych przędz, stworzonych przez Garnstudio. Szkoda, że trzeba się z nią pożegnać. Niestety rosnące koszty produkcji to główny powód wycofania jej przez producenta.

W sklepie zostały ostatnie sztuki tej włóczki, które znikają w ekspresowym tempie. Dlatego jeśli planowałaś jej zakup, warto zrobić to teraz, bo potem może być już za późno!
Ala Szyntor

Cześć! Jestem zapaloną fanką dziergania. Pokażę Ci, że robienie na drutach nie jest wcale takie trudne... Wystarczy tylko chcieć!