Siatka Ali. Porady i Konkurs!

Opublikowane przez Ala Szyntor w dniu

Konturek siatka ali wzor na drutach

W ciągu miesiąca udało mi się sprzedać kilkadziesiąt wzorów na Siatkę Ali! Wersję darmową otrzymało 2 tys. kobiet w Polsce! Post o torbie osiągnął 120 tys. wyświetleń. Co oznaczają te liczby? Dla mnie to ogromny sukces i dowód, że Siatka Ali zdobyła Wasze serca!

Z poprzedniego wpisu o Siatce Ali (klik!) dowiedziałaś się, jakie materiały i techniki poznasz dzięki temu projektowi. Pora więc na kolejną dawkę wiedzy i praktyczne porady, które możesz wykorzystać nie tylko w tym wzorze.

Dziś dowiesz się:

Zaczynamy!

Kiedy kończy się kłębek…


Kiedy w trakcie przerabiania robótki widzisz, że za chwilę skończy Ci się nić z motka, przerób nią pełny rząd (zdj.) i nową nicią rozpocznij kolejny.

W ten sposób łatwiej będzie Ci ukryć nici we wzorze prostej siatki. Nie będzie widać supełków i łatwiej wrobić nici na brzegu torby.

Weź nową nić i rozpocznij kolejny nią rząd.

Wykorzystaj ten sposób w Siatce Ali lub innych projektach, przerabianych w rzędach (np. w swetrze Silver Monk Sweater od We Are Knitters, zdj.). Dzięki temu będziesz mogła ukryć supełki w szwach zamiast na środku robótki, gdzie mogą być widoczne.

Jak dostosować długość torby?


Kiedy przerobisz wzór prostej siatki do wskazanej przeze mnie długości, sprawdź, jej wymiary odpowiadają Ci.

  1. Złóż siatkę na pół.
  2. Włóż do środka np. 3 duże jabłka.
  3. Przyłóż ją do siebie i oceń, czy jabłka opierają się na biodrach, a między pachą i siatką jest dostateczna odległość, aby można było ją swobodnie zakładać.

Opisany wyżej sposób możesz zobaczyć na filmie TUTAJ (klik!) (przy okazji dowiesz się, z kim masz do czynienia…).

Czy torba pojawi się w sprzedaży?
Wygraj Siatkę Ali!


Nie umiesz robić na drutach? Nie martw się! Możesz kupić gotową Siatkę Ali, dostępną od ręki w sklepie na facebooku (klik!).

Przygotowałam jednak dla Ciebie niespodziankę! Rozdanie, w którym do wygrania jest… Tak! zgadłaś! Siatka Ali! 🙂

Regulamin Rozdania:


Rozdanie adresowane jest do użytkowników Instagrama i przeprowadzone na profilu @konturek. Nagrodą w rozdaniu jest Siatka Ali w kolorze ecru.

Aby o nią zawalczyć, należy odpowiedzieć na proste pytanie, którego treść znajduje się pod tym postem (klik!):

Bardzo interesuje mnie Twoja odpowiedź i zachęcam Ciebie do udziału w zabawie!

Rozdanie trwa od środy 07.08. do soboty 10.08.2019 r. do godziny 23:59. Następnego dnia, tj. w niedzielę, ogłoszę zwycięzcę, który otrzyma torbę.

Będzie mi miło, jeśli udostępnisz informację o rozdaniu, choć nie jest to konieczne!

Wysyłka torby tylko na terenie Polski! Nie wysyłam torby za granicę.

Instagram nie jest odpowiedzialny za przebieg rozdania. Rozdanie nie jest sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez serwis Instagram.

CZAS START!

Ciąg dalszy nastąpi…

Jeśli jednak chcesz sama podjąć się wyzwania i wydziergać Siatkę Ali, bardzo się cieszę! Gdzie kupić wzór, dowiesz się tutaj (klik!)!

W ostatniej części o Siatce Ali poznasz dokładnie metodę tymczasowego nabierania oczek oraz dowiesz się, jak poprawnie wykonać wzór prostej siatki.

Pytania? Koniecznie napisz je w komentarzu!

Ściskam, Ala.

konturek logo

Ala Szyntor

Cześć! Jestem zapaloną fanką dziergania. Pokażę Ci, że robienie na drutach nie jest wcale takie trudne... Wystarczy tylko chcieć!

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *